Firma

Firma handlowa ANLUX została założona w 1995 roku. Działalność od początku istnienia opiera się na branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. W 2000 roku wprowadziliśmy na rynek pierwsze produkty we własnej marce. W maju 2006 roku firma ANLUX zmieniła swoją siedzibę, przenosząc się do nowoczesnego obiektu, dysponującego dużą bazą magazynową oraz salonem sprzedaży.  W 2013 roku w celu podniesienia jakości obsługi klienta, rozpoczęliśmy wdrożenie nowoczesnego systemu B2B. W 2015 roku świętowaliśmy jubileusz 20-lecia firmy.

 

Współpracujemy z grupami zakupowymi, sieciami hurtowni, regionalnymi dystrybutorami, punktami sprzedaży hurtowej i detalicznej oraz klientami końcowymi. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wyłącznie polskim kapitałem.

Kładziemy nacisk na ciągłe poszerzanie swojej oferty handlowej, wychodząc naprzeciw potrzebom nabywców, równocześnie mając na względzie najnowsze trendy rynkowe.

Dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów, w relacjach z którymi dochowujemy najwyższych standardów zawodowych i etycznych.

ANLUX. Wiedza, doświadczenie, niezawodność.